» » Zasilanie Audio

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

Zasilanie Audio

Zasilanie sprzętu audio
Można rozwiązać na wiele sposobów w oparciu o prawie każdy system, jak np. NP-1, V-lock, Gold-Mount, BP-U czy NP-F. W zależności od potrzeb i posiadanego już sprzętu można dobrać odpowiednie akumulatory i ładowarki, kable, złącza, adaptory, przejściówki a także torby czy organizery. Niektóre akcesoria są fabrycznie przygotowane do konkretnych urządzeń a inne są uniwersalne lub mają kilka zastosowań.  Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę akcesoriów do zasilania.
Zapraszamy do pytania w celu ustalenia optymalnych rozwiązań.


Wybór przykładowych elementów zasilania audio :


 


 

Filtrowanie
Ceny od do
Producent
Nowości
Promocje

Nowości

123456

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.