» Informacje

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

InformacjeSzanowni Państwo

Niniejsza strona internetowa NIE JEST SKLEPEM INTERNETOWYM.
Produkty oferowane przez Professional Market są przeznaczone głównie do użytku ZAWODOWEGO. Nie prowadzimy sprzedaży na zasadach KONSUMENCKICH.

 

Sprzedaż dla FIRM
Sprzedajemy sprzęt przeznaczony do użytku zawodowego którego odbiorcami są głównie firmy. Każda sprzedaż jest dokumentowana i wymaga odpowiednich danych nabywcy. 


Sprzedaż dla OSÓB FIZYCZNYCH
Osoby fizyczne mogą dokonać zakupu w każdej, współpracującej z nami firmie która obsługuje osoby fizyczne. Jest to szybki i nieskomplikowany sposób. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące tego sposobu zakupu omawiamy w danym przypadku. 

Testowanie sprzętu
Jest możliwe po ustaleniu wszystkich szczegółów na temat warunków, terminów, zabezpieczeń finansowych, itp.

Kupowanie
Niniejsza strona NIE JEST SKLEPEM INTERNETOWYM a jedynie dla zwiększenia wygody poruszania się wśród oferty jej forma jest podobna do sklepu internetowego i posiada wiele atrybutów tam spotykanych. Dla uproszczenia kontaktu z nami oraz nadania mu pomocnej formy treściowej jest aktywny formularz CHCĘ KUPIĆ z którego można skorzystać lub nie. Najczęściej spotykana procedura zakupu to :

 1. kontakt z nami przez CHCĘ KUPIĆ, TELEFON lub e-MAIL
 2. kontakt od nas, wyjaśnienie ewentualnych kwestii technicznych, ustalenie szczegółów
 3. proforma i płatność
 4. wysyłka lub odbiór
Część towaru dostępna jest NA ZAMÓWIENIE. W takim przypadku realizujemy procedurę zakupu podobnie jak wyżej opisano z tym, że zamawiający na podstawie proformy dokonuje wpłaty zaliczkowej na zamawiany towar.


Formy płatności
Nie realizujemy transakcji kartami płatniczymi.

 1. przelew z KONTA FIRMOWEGO na podstawie otrzymanej faktury Proforma
 2. płatność gotówką przy odbiorze osobistym lub odbiorze przesyłki za pobraniem


Dostawa/Odbiór towaru

 1. zapraszamy do odbioru osobistego
 2. dostawa przesyłką kurierską po uprzednim opłaceniu faktury Proforma
 3. dostawa przesyłką za pobraniem
 4. w przypadku zakupu na zamówienie termin dostawy jest ustalane indywidualnie
 5. Wysyłka następuje tego samego dnia lub na dzień następny od dnia wpłynięcia zapłaty. W celu ułatwienia nam dotrzymania tego warunku prosimy o poinformowanie nas o dokonaniu wpłaty.


Zwrot towaru
Przy sprzedaży dla firm TOWAR STANDARDOWO NIE PODLEGA ZWROTOWI. Nie mają tu zastosowania zasady sprzedaży konsumenckiej. Zwrot jest jednak możliwy jeśli :

 • jego warunki zostały przed zakupem uzgodnione ze Sprzedawcą
 • możliwość zwrotu nie została przed zakupem uzgodniona ale Sprzedawca wyraził zgodę i po spełnieniu odpowiednich warunków jest on honorowany


Zwrot wpłat
Bezzwłocznie przelewem na wskazane konto po spełnieniu warunków o zwrocie.


Zalecenia przy odbiorze przesyłek
Produkty są pakowane starannie oraz oklejane firmową taśmą. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania klient powinien sprawdzić stan towaru w przesyłce towar w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia klient zobowiązany jest do sporządzenia protokołu szkody. Bez protokołu szkody reklamacje mogą nie być uwzględnione.

Brak towaru na magazynie
Nie oznacza braku dostępności. Możliwe jest złożenie zamówienia i poczekanie na towar. Klient jest informowany o przewidywanym terminie dostawy.

Brak możliwości realizacji zamówienia lub opóźnienia
W przypadku wystąpienia przyczyn niezależnych od Sprzedawcy z
astrzegamy sobie prawo do odstąpienia od sprzedaży lub opóźnienia realizacji zamówienia. W opisanej sytuacji Klient zostaje poinformowany w odpowiednim czasie o zdarzeniu.

Gwarancja
Oferowane produkty objęte są gwarancją najczęściej 12 lub 24 miesięcy na warunkach określonych przez producenta danego produktu. Niektóre gwarancje mogą być udzielane na warunkach Sprzedawcy. Szczegóły gwarancji są dostępne na życzenie.

Życzymy udanych zakupów !
Zespół Professional Market

 

 


Przejdź do strony głównej

Nowości

123456

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.