Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

dzielone

Specjalna konstrukcja na zatrzask dzieląca akumulator na 2 części. Po złożeniu akumulator nie różni się od normalnego V-locka. Ładowanie i eksploatacja jak zwykły V-lock.Takie rozwiązanie spełnia warunki przewozu akumulatorów w transporcie lotniczym i pomimo ograniczeń daje możliwość korzystania z akumulatorów o dużej pojemności.


ZASADY PRZEWOZU AKUMULATORÓW W TRANSPORCIE LOTNICZYM

Pojemność akumulatora Bagaż podręczny Przewóz Air Cargo
Poniżej 100Wh OK OK
100Wh-160Wh Tylko 2 sztuki Zabronione
Powyżej 160Wh Zabronione Zabronione

 

Filtrowanie
Ceny od do
Producent
Nowości
Promocje

Nowości

12345

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.