Przesyłka

Dokładamy wszelkich starań, by produkty zamówione w naszym sklepie dotarły do odbiorców jak najszybciej i w dogodnym terminie. W trosce o wygodę i zadowolenie naszych Klientów oferujemy szereg opcji odbioru i dostawy towaru.

Darmowa wysyłka od 500 zł

Koszty dostawy

Odbiór osobisty

0 zł

Produkty zamówione w naszym sklepie możesz odebrać osobiście w salonach w Warszawie oraz Zabrzu


Kurier GLS

20 zł


Kurier InPost

20 zł

Od wysyłki od nas do dotarcia do paczkomatu paczka podróżuje 1-2dni. Produkty zamówione w naszym sklepie możesz odebrać w wybranym paczkomacie InPost, dostępnym 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Twoja przesyłka, którą kurier umieści w dedykowanej skrytce, będzie tam czekać 48 godzin. Po upływie tego czasu paczka trafi do najbliższego oddziału InPost. Paczkomaty obsługują przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, o wadze do 25 kg.


Paczkomat

15 zł

Paczkomaty to innowacyjne rozwiązanie dostarczania paczek do skrytek pocztowych. Jest to dogodna forma dostawy ze względu na to, iż paczkę można odebrać w każdym momencie (24/7). Nie trzeba oczekiwać w domu na kuriera.  

Zaletą jest bardzo krótki czas docierania paczek do klientów. Od momentu nadania większość paczek jest już w punkcie na drugi dzień. Maksymalnie są to 2 dni robocze.