» » Secced

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

Secced

Statywy i akcesoria SECCED
Bardzo płynnie i niezawodnie pracujące głowice pod wszystkie kamery. Standardowe średnice mocowania 75, 100 i 150 mm. Wygodne i znane z najlepszych rozwiązań mechanizmy wstrzeliwanej od góry płytki kamerowe. Precyzyjne regulacje skokowe oporów w pionie i poziomie. Poziomnice, zależnie od modelu także podświetlane. Ergonomiczne i pewne fiksy. Nogi statywowe aluminiowe lub karbonowe, trójsekcyjne z szybkimi, pewnymi i wygodnymi zatrzaskami. Do produkcji zostały użyte bardzo wysokiej jakości materiały : aluminium, karbonowe rury, tworzywo i guma. Secced oferuje także koła jezdne, rozpórki środkowe i podłogowe, stopki, adaptory, panbary/ szwenki ( także o regulowanej długości ) i łyżwy kamerowe. Rozpórki, koła i stopki są kompatybilne ze statywami Sachtler.

 

Filtrowanie
Ceny od do
Producent
Nowości
Promocje

Nowości

123456

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.