» » Lectrosonics

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

Lectrosonics

Lectrosonics - znak najwyższej jakości bezprzewodowego dźwięku.
Firma działa od 1971 roku i nieprzerwanie wytwarza produkty najwyższej klasy. Marka Lectrosonics dominuje w najważniejszych miejscach na największym i wymagającym rynku USA oraz w wielu miejscach na całym świecie.  Sprzęt ten jest używany powszechnie w filmie, telewizji, teatrze oraz na scenach muzycznych i przy najważniejszych wydarzeniach jak np. elekcja prezydencka w USA, koncerty gwiazd czy ważne produkcje filmowe. Zbudowany aby trwać - tak lapidarnie określa swój sprzęt sam producent. Ma służyć użytkownikom długie lata, w codziennej pracy, w każdych warunkach.

Digital Hybrid Wireless ® Technology / US Patent 7,225,135
Technologia która nieprzerwanie od lat okupuje pierwsze miejsca w jakości dźwięku. Ten wyjątkowy pomysł bazuje na kombinacji cyfrowego dźwięku i jego przesyłu bez kompresji przy pomocy fal FM. Skutkiem jest znakomitej jakości, wierny przesył audio plus dodatkowo zalety transmisji jak np. duży zasięg przy niższym zużyciu zasilania.  

Lectrosonics - Made in the USA by a Bunch of Fanatics


 

Filtrowanie
Ceny od do
Producent
Nowości
Promocje

Nowości

123456

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.