» » Ambient NanoLockit ACN-NL

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt
Ambient NanoLockit ACN-NLAmbient NanoLockit ACN-NLAmbient NanoLockit ACN-NLAmbient NanoLockit ACN-NL
Ambient NanoLockit ACN-NLAmbient NanoLockit ACN-NLAmbient NanoLockit ACN-NLAmbient NanoLockit ACN-NL

Ambient NanoLockit ACN-NL

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Kurier Pobranie - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Cena: 1 580,00 złChcę kupić

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • W komplecie
 • Do pobrania (1)
 • Klipy filmowe (1)

Bezprzewodowy generator Time Code gotowy do pracy

Już od ponad 25 lat Ambient przewodzi na świecie w wytwarzaniu przenośnych urządzeń do synchronizacji i Time Code sprzętu telewizyjnego i filmowego. NanoLockit jest najnowszym i najmniejszym przedstawicielem rodziny produktów Lockit. Został zaprojektowany jako Time Code generator o jak najwyższej jakości a jednocześnie prosty i intuicyjny w obsłudze.

NanoLockit posiada wszytko co jest potrzebne i może być zastosowany w największych produkcjach typu high-end jak też w małych, niskobudżetowych. Jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami firmy Ambient z technologią ACN ( Ambient Clockit Network ) w połączeniu bezprzewodowym. Może także pracować pojedynczo.

Rozmiar Nano

Urządzenie wielkości popularnej zabawki-samochodzika typu „matchbox” dostacza idealnie dokładnego kodu czasowego jak wszystkie Lockity do każdego sprzętu, od DSLR po najbardziej rozbudowane kamery filmowe. Pomimo bardzo małych rozmiarów Nano wyposażony jest w wygodny, standardowy port LEMO 5 pin do połączeń kablowych.

Dla użytkowników posługujących się sprzętem DSLR czy nawet bardzo małymi i prostymi kamerami, w komplecie dołączany jest kabel przejściówka z LEMO na Mini Jack 3.5mm. Podłączenie Nano może więc nastapić od razu po wyjęciu z pudełka.

Technologia ACN w środku ( ACN Inside )

Bezprzewodowy Time Code oparty na technologii ACN działa optymalnie. Umożliwia synchronizację wielu urządzeń za pomocą jednego nacisnięcia przycisku. Dodatkowo, różne funkcjonalnie urządzenia ale pracujace w sieci ACN są w pełni kompatybilne między sobą. Dni synchronizacji kablami powoli odchodzą do historii.

Cechy wspomniane powyżej oraz funkcja automatycznego włączania się i podjęcia pełnej pracy po pojawieniu się zasilania zewnętrznego pozwala zastosować synchronizatory wygodnie i skutecznie w niemal każdej sytuacji. Nie ma potrzeby konfiguracji przeprowadzanej na urządzeniu. Wbudowany akumulator pozwala na zasilanie Nano przez 35 godzin.

ACN jest technologią opracowaną przez firmę Ambient do długodystansowego przesyłu sygnałów Time Code, Metadata i sterujących pomiędzy urządzeniami Ambient Lockit.

Kod Czasowy łatwy w użyciu

Przyciski na obudowie sterują wszystkimi ważnymi i potrzebnymi funkcjami. Nie trzeba używać aplikacji zewnętrznych do wykonywania funkcji czy zmian nastawów. Do wykorzystania jest wewnętrzny generator oparty o zegar tzw. „real time clock”. Zewnętrzny Time Code można podawać poprzez gniazdo Lemo.

Przygotowanie jednego urządzenia Nano lub innego z rodziny Lockit według zegara wewnętrznego lub TC zewnętrznego pozwala na zsynchronizowanie nawet bardzo dużej grupy urządzeń. Operacja odbywa się szybko, automatycznie i bezprzewodowo po naciśnięciu jednego przycisku.

Parametr „framerate” ustawia się samoczynnie na wszystkich urządzeniach i nie jest wymagana ingerencja w menu poszczególnych Lockitów.altalt
altalt

altalt

 • dokładny generator Time Code
 • 1 frame - odchyłka dzienna w trybie autonomicznym
 • 0 frame - odchyłka dzienna w trybie C-Jam Master sieci ACN
 • obsługa wszystkich klatkarzy TC ( framerates )
 • pełna funkcjonalność i wszystkie korzyści z pracy w sieci ACN
 • auto dostosowywanie framerate generatora urządzenia podczas synchronizacji z TC zewn
 • profesjonalne gniazdo Lemo do połączeń TC in/out i przesyłu ACN metadata
 • regulowany poziom sygn. wyjściowego TC OUT do podawania TC na ścieżkę audio urządzeń nie wyposażonych w wejście Time Code jak np. niektóre sprzęty DSLR
 • nadajnik-odbiornik danych Meta dla kamer RED Digital Cinema
 • SMPTE and MIDI Time Code in & out
 • wyraźne, dwukolorowe diody LED do sygnalizacji stanu w jakim jest urządzenie
 • Gniazdo Micro USB do zasilania zewnętrznego, ładowania akumulatora, wysyłania TC Midi, komunikacji i aktualizacji oprogramowania.
 • 35 godzin pracy na w pełni naładowanym akumulatorze. Ładowanie do pełna 2 godziny
 • 4 godz. pracy po ładowaniu 15 minutowym
 • solidna, aluminiowa obudowa
 • wymiary 65.5 mm x 36,5 mm x 21 mm / antena 31mm
 • waga 72 g
1x Instrukcja Printed Quick Start Guide
2x znacznik kolorowy antenki, czerwony i niebieski
1x pasek do zawieszenia
2x komplet rzepów do mocowania (NL-DL)
How to sync your Set in 60 seconds using Ambient NanoLockits

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.