» » » » wysokoobciążalne

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

wysokoobciążalne

Obciążalność
Jest to jedna z kluczowych cech wpływających na żywotność akumulatorów i bezawaryjność. We wszystkich modelach SWIT przykłada wielką wagę do tego parametru. Akumulatory SWIT starsze jak i najnowsze nie przegrzewają się, ponieważ posiadają rozbudowane układy zabezpieczeń i regulacji elektronicznych. Dzięki temu cele pracują w optymalnych warunkach utrzymując jak najdłużej fabryczne właściwości. Wiedząc jakie są wymagania dla właściwej pracy akumulatorów i jakie są potencjalne zastosowania, SWIT proponuje gamę modeli i daje możliwość optymalnego dobrania akumulatora.


 

Filtrowanie
Ceny od do
Producent
Nowości
Promocje

Nowości

12345

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.