» » » » szybkoładowalne

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt

szybkoładowalne

Quick Charge
Akumulatory z tą cechą mogą być ładowane o połowę krócej lub jeszcze szybciej przy użyciu szybkiej ładowarki SWIT S-3812S. Znakomita cecha w odniesieniu do czasochłonnych ładowań wielkich pojemności. Daje to wielkie, nowe możliwości wykorzystania sprzętu a nawet pozwala zmniejszyć ilość akumulatorów w eksploatacji. Na standardowej ładowarce ładowanie przebiega w dotychczasowy, typowy sposób.


 

Filtrowanie
Ceny od do
Producent
Nowości
Promocje

Nowości

12345

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.