» » » JVC GY-HC900

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

 • 01-244 Warszawa
  ul. Bema 60
 • E-mail:info@professionalmarket.com.pl
 • Telefon575 369 646
  22 6523783
 • Godziny działania sklepupon-piątek 8.30-16.30
  sobota nieczynne
alt
JVC GY-HC900JVC GY-HC900
JVC GY-HC900JVC GY-HC900

JVC GY-HC900

Koszt wysyłki: od 20,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,00 zł
Kurier Pobranie - 30,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę
 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)
Sercem GY-HC900 jest wysokiej jakości system obrazowania, który zaczyna się od obiektywu z mocowaniem B4. Kamera dostosowuje się do różnych obiektywów i automatycznie koryguje aberrację. Trzy 2/3-calowe czujniki CMOS w połączeniu z pryzmatem F1.4 dają obrazy Full HD o doskonałej czułości F12 przy 60 Hz (tryb rozszerzony)
i wysokim współczynniku SNR 62 dB (standard). JVC przywiązuje szczególną wagę do zakresu dynamiki i zapewnia tryb HDR zwiększający ekspresję twórczą. 4-pozycyjny filtr optyczny kompensuje różne warunki oświetlenia. Pozycje to: 1 (przezroczysty), 2 (1/4 ND), 3 (1/16 ND) i 4 (1/64 ND). NAGRYWANIE KARTY PAMIĘCI
Podwójne gniazda kart pamięci są przeznaczone dla standardowych nośników SDHC / SDXC. Elastyczne opcje nagrywania obejmują nadmiarowe, przekaźnikowe i zapasowe tryby. GY-HC900 obsługuje zarówno popularny format MPEG-2 35 / 25Mbps, powszechnie używany przez nadawców telewizyjnych, jak i bardziej wydajny format .MOV H.264 zdolny do zapewnienia jakości produkcji 1080 / 60p 4: 2: 2 10-bitowych nagrań. W tym trybie można nagrywać z częstotliwością do 120 klatek na sekundę, aby uzyskać płynne efekty w zwolnionym tempie. Aparat rejestruje także klipy wideo w rozdzielczości proxy do edycji off-line lub wysyłania online.
GY-HC900 zawiera nowy mechanizm przetwarzania, który umożliwia nagrywanie i strumieniowanie o niskim opóźnieniu, a także jednoczesne dekodowanie w celu powrotu wideo i IFB. Kamera umożliwia dwukierunkowy wywiad wideo i audio podczas transmisji strumieniowej na żywo - wszystko to bez żadnych zewnętrznych skrzynek lub plecaków. W zależności od trybu opóźnienie może wynosić zaledwie 500 ms zarówno dla wychodzącego, jak i przychodzącego wideo. Łączenie komórkowe odbywa się za pomocą opcjonalnego modułu zatrzaskowego SFE-CAM lub połączenia Wi-Fi z jednym z naszych urządzeń mostkowych. GY-HC900 jest wyposażony w technologię Wi-Fi z wieloma wejściami i wieloma wyjściami (MIMO) szybka i długodystansowa komunikacja. Dla pracowni i EFP, JVC oferuje elastyczny moduł kamery FS-900, który można podłączyć bezpośrednio bez kabli i zasila stację bazową 3 w 1.
 
 
 
 
 

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.