» » Sound Devices Scorpio rekorder mikser 32 we 16 mic/line 16 wy 36 track

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt
Sound Devices Scorpio flagowy mikser rekorder.Ergonomiczna obsługa na panelu frontowym.Możliwości studyjne a wymiary dobre do torby audio.Wygodna obsługa na panelu frontowym.Zaczepy z tyłu na 2 akumulatory NP-F i jednoczesnie ładowarka.Scorpio 12 wejść mikrofonowo liniowych i wiele innych. Scorpio 12 wyjść analogowych to duża wygoda.
Sound Devices Scorpio flagowy mikser rekorder.Ergonomiczna obsługa na panelu frontowym.Możliwości studyjne a wymiary dobre do torby audio.Wygodna obsługa na panelu frontowym.Zaczepy z tyłu na 2 akumulatory NP-F i jednoczesnie ładowarka.Scorpio 12 wejść mikrofonowo liniowych i wiele innych. Scorpio 12 wyjść analogowych to duża wygoda.
Nowość

Sound Devices Scorpio rekorder mikser 32 we 16 mic/line 16 wy 36 track

Dostępność: Dostępny

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 2 lata

Cena: 44 000,00 złChcę kupić

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Dane Techniczne
 • Prod. powiązane (1)
 • Do pobrania (1)
SCORPIO - nowy, flagowy mikser-rekorder Sound Devices.
32-kanałowy, 36-ścieżkowy przenośny mikser-rejestrator najnowszej generacji zaprojektowany do wykonywania zadań produkcji dźwiękowych o najwyższej jakości. Rozwija jeszcze bardziej bogatą ofertę rekorderów mikserów która obejmuje popularną serię 6, serię MixPre oraz wcześniejsze ale wciąż znakomite w swojej klasie modele z serii 7. Scorpio to najpotężniejszy produkt jaki do tej pory zaprojektowała i wykonała firma Sound Devices. Idealne narzędzie do współczesnej, nowej ery profesjonalnej produkcji dźwięku dla filmu i telewizji.


Wybór głównych cech
 • 36 ścieżek
 • 32 kanały wejściowe
 • 16 wejść Mic/Line
 • 32 kanały Dante I/O
 • 12 Buses
 • 12 wyjść Analog Outputs
 • wbudowany dysk SSD 256GB
 • 2 sloty na karty  SDHC/SDXC
 • port USB do podłączania np. pulpitów mikserskich
 • ultra stabilny generator czytnik Time Code
 • zasilanie min. na 2 akumulatory typu NP-F lub z zewnątrz


Do każdego rodzaju najważniejszych produkcji
Dzięki 16 przedwzmacniaczom mikrofonowo-liniowym, 32 kanałom Dante, wejściom i wyjściom AES, 12 wyjściom analogowym i wielu wyjściom słuchawkowym, Scorpio doskonale nadaje się do każdego scenariusza produkcji. W pełni konfigurowalna macierz routingu umożliwia wysyłanie dowolnego sygnału wejściowego do dowolnego kanału, magistrali lub wyjścia. Z uwagi na swoje potężne możliwości Scorpio może obsługiwać rozbudowane plany lub zadania studyjne a jednocześnie, dzięki swojej kompaktowej budowie jest na tyle uniwersalny że można go używać w zadaniach mobilnych np. w torbach dźwiękowych.


Scorpio wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Sound Devices
Niezwykle mocny rdzeń elektroniczny składający się z trzech układów FPGA i sześciu procesorów ARM zapewnia moc niezbędną do wykonywania najbardziej złożonych zadań. Przetwarzanie audio oparte na 64-bit FPGA zapewnia najwyższą jakość dźwięku i niezawodność. Scorpio posiada także najnowsze i najlepsze rozwiązania konstrukcyjne w analogowym przedwzmacniaczu mikrofonowym. Przedwzmacniacze te mają najlepszy dźwięk i najniższy poziom szumów ze wszystkich dotychczasowych konstrukcji w ponad 20-letniej historii firmy. Specjalnie zaprojektowano i ulepszono np. : limitery analogowe, filtry górnoprzepustowe, układy opóźniające, 3-pasmowy korektor i zasilanie fantomowe.


Zapis na wewnętrzny dysk i karty, zdalne sterowanie
Podobnie jak starsze, popularne rekordery 788T, Scorpio ma wewnętrzny dysk SSD a dodatkowo ma możliwość jednoczesnego zapisu na dwie karty SD. Dla jeszcze większej wygody i elastyczności wykorzystania rekordera można wysyłać różne pliki do wybranego przez siebie nośnika. Aplikacja SD-Remote Android umożliwia sterowanie Scorpio za pomocą np. dużego wyświetlacza.


Dbałość o szczegóły, wygodne zasilanie
została poświęcona każdemu aspektowi projektu Scorpio. Najczęściej używane menu są dostępne za pomocą tylko jednego lub dwóch naciśnięć przycisków, a wiele skrótów menu można obsłużyć jedną ręką. Scorpio posiada wbudowane zaczepy 2 akumulatorów L-Mount ( NP-F ) które pełnia także rolę ładowarki. Innym sposobem zasilania mogą być wejście TA4 DC współpracujące z inteligentnymi bateriami, z NP-1 lub zasilaczami. Ultra-dokładny, w pełni funkcjonalny generator kodu czasowego zawiera własną baterię podtrzymującą do czterech godzin po odłączeniu zasilania.

alt

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.