» » » Ambient QP580 tyczka audio 84-312 cm

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

alt
Ambient QP-580 karbonowa tyczka audioQP-580 złożona. Wygodne fixy i pewne w uchwycie także w rękawiczkach.QP-580 rozłożona.Tylko 1/4 obrotu fiksu aby zacisnać lub odblokować. Nowa konstrukcja końcówki z gwintem.Wyjście XLR. Jedno z 2 rodzajów.Wyjście kabla wewn. z tyczki.Precyzyjny i niezawodny mechanizm fiksów.Precyzyjny i niezawodny mechanizm fiksów. 6 tyczek o róznej długości. Rodzina QP Quick Pole seria 5.
Ambient QP-580 karbonowa tyczka audioQP-580 złożona. Wygodne fixy i pewne w uchwycie także w rękawiczkach.QP-580 rozłożona.Tylko 1/4 obrotu fiksu aby zacisnać lub odblokować. Nowa konstrukcja końcówki z gwintem.Wyjście XLR. Jedno z 2 rodzajów.Wyjście kabla wewn. z tyczki.Precyzyjny i niezawodny mechanizm fiksów.Precyzyjny i niezawodny mechanizm fiksów. 6 tyczek o róznej długości. Rodzina QP Quick Pole seria 5.

Ambient QP580 tyczka audio 84-312 cm

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Kurier Pobranie - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Cena: 2 563,00 złChcę kupić

dodaj do schowka

 • Opis produktu

Ambient QP-580 tyczka audio
Trzecia "od dołu" pod względem długości z serii sześciu tyczek QP, profesjonalna, karbonowa tyczka dźwiękowa.
Tyczka do wielu różnych zastosowań od ENG do filmu i reportażu. 
 

 • złożona 84 cm - rozłożona 312 cm
 • waga 636 g
 • fiksowanie on/off tylko 1/4 obrotu
 • niezwykle gładkie wsuwanie i wysuwanie segmentów
 • wygodny i pewny chwyt pierścieni fiksów także w rękawiczkach
 • gumowa stopa
 • możliwość zainstalowania kabla wewnętrznego
 • akcesoria dodatkowe
 • trwałość i niezawodność
 • możliwość konserwacji i/lub naprawy każdego uszkodzonego elementu


Tyczki karbonowe Ambient - wygoda obsługi, pewność działania w każdych warunkach, lepsza jakość i efektywność pracy.

Łatwe i lekkie rozkładanie i składanie
Na planie często trzeba działać szybko i sprawnie. Tyczki QuickPole rozwiązują ten problem za pomocą specjalnych przekładek teflonowych oraz filców smarowanych silikonem które zapewniają jedwabiście gładkie rozkładanie i składanie tyczki. Teleskopowa funkcja tyczki działa tak szybko, że operator jest w stanie dostosować się błyskawicznie do sytuacji. Przeprojektowane fiksy zapewniają lepszy uchwyt dzięki wyrafinowanemu radełkowaniu i lekko wydłużonej długości. Jeszcze dokładniej zostało dostrojone zaciskanie i zwalnianie fiksów. Potrzeba zaledwie ćwierć obrotu aby otworzyć zacisk i bez oporów regulować. Zaciskanie także przez ćwierć obrotu.

Nowy mechanizm wewnętrzny fiksów
Wymieniony został trzpień mocujący na innowacyjne ząbkowanie. Elementy zacisku automatycznie układają się na swoim miejscu podczas demontażu i ponownego montażu w celu np. czyszczenia lub konserwacji.


Kable i wyjścia
Nowo zaprojektowana końcówka górna i opcjonalny dolny koniec umożliwiają łatwą instalację kabli wewnętrznych bez lutowania. Po prostu zdejmij końcówkę, włóż wstępnie skonfigurowane wewnętrzne okablowanie i podłącz je do końca. Bez kłopotów i bez zamieszania.
Dostępne są wewnętrzne kable spiralne dla tyczek krótszych i proste kable dla tyczek dłuższych. Nowy dolny koniec jest dostępny jako akcesorium dla konfiguracji wyjścia prostego jak też pod kątem prostym. Nowe końcówki pasują również do starszych tyczek QuickPole.


Przechowywanie i transport
W ofercie są wodoodporne nylonowe torby i solidne, sztywne tuby z PVC. Torby i tuby są dostępne dla wszystkich sześciu rozmiarów tyczek.

Inne akcesoria
Przedłużki, uchwyty, adaptery, zaciski i inne.

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.