» » Canon EOS C200 body

Producenci

Kategorie

Newsletter

Nowości, promocje, informacje

 

Kontakt

 • 01-244 Warszawa
  ul. Bema 60
 • E-mail:info@professionalmarket.com.pl
 • Telefon575 369 646
  22 6523783
 • Godziny działania sklepupon-piątek 8.30-16.30
  sobota nieczynne
alt
Canon EOS C200 body

Canon EOS C200 body

Stan produktu: Nowy

Cena: 37 000,00 złChcę kupić

dodaj do schowka

 • Opis produktu

Profesjonalne wejście 4K/UHD/50P do serii Cinema EOS zapewniające elastyczność i łatwość obsługi dla pojedynczego użytkownika. Nagrywaj 4K/UHD/50P wewnętrznie w formatach MP4 lub Cinema RAW Light. Łatwo fotografuj i nagrywaj filmy UHD/50P, zapisując je na kartach SD w formacie MP4 i używaj Cinema RAW Light, by filmować chwile w przepięknej rozdzielczości 4K na karcie CFast 2.0™. Odkryj swoją kreatywność w trybie Full HD z dużą szybkością klatek na sekundę do 120P.  

Model EOS C200, jako pierwszy z serii Cinema EOS, obsługuje format nagrywania RAW – Cinema RAW Light – zapewniając tę samą elastyczność korekcji koloru co format Cinema RAW, ale przy mniejszym rozmiarze pliku, co pozwala rejestrować obraz wewnętrznie na karcie CFast 2.0™.

Nowy procesor Canon Dual DIGIC DV6 umożliwia szybki zapis plików wewnętrznie w formatach 4K UHD/50P MP4, 4K DCI RAW oraz High Frame Rate (HFR) z szybkością 120 kl./s w rozdzielczości Full HD bez przycinania obrazu. Jednocześnie usprawniona technologia Dual Pixel CMOS Auto Focus (AF) i nowy ekran LCD z panelem dotykowym zapewniają płynne działanie autofokusa oraz efektywne śledzenie.

Nowa kamera została wyposażona w matrycę Canon 4K Super 35mm CMOS o efektywnej rozdzielczości 8,85 MP, a także w nowo opracowane procesory obrazu Dual DIGIC DV6. W rezultacie kamera umożliwia wewnętrzne nagrywanie filmu Cinema RAW Light w formacie 4K DCI 50P na karcie CFast 2.0. Dodatkowo możliwe jest rejestrowanie filmów 4K UHD z szybkością 150Mb/s oraz 2K lub Full HD z szybkością 35Mb/s na kartach SD w formacie MP4.

Kamera zapisuje pliki w formacie Cinema RAW Light z 15-stopniowym zakresem dynamicznym i pliki MP4 (Canon Log / Log 3) z 13-stopniowym zakresem dynamicznym, dzięki czemu pozwala rejestrować wyjątkowo szczegółowe obrazy jednocześnie w jasnych i ciemnych partiach kadru. 

Co więcej, nowy model może rejestrować filmy w zwolnionym i przyspieszonym tempie – do 120 klatek na sekundę bez przycinania obrazu w formacie Full HD/MP4 – dając kreatywne narzędzie operatorom, którzy szukają niestandardowych środków wyrazu. Zakres czułości ISO od 100 do 102 400 gwarantuje doskonałe wyniki nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład podczas szybkiej zmiany planów zdjęciowych.

EOS C200 to kamera zaprojektowana dla profesjonalistów i operatorów pracujących bez wsparcia ekipy filmowej. Nowy model jest wyposażony w zaawansowany system AF, który zapewnia niezawodność i dokładność podczas filmowania w formacie 4K, a także ekran LCD z panelem dotykowym, który pozwala łatwo wybrać filmowany obiekt. Aby ułatwić przełączanie się między kilkoma obiektami w jednym ujęciu, system Dual Pixel CMOS AF zapewnia płynne działanie autofokusa, a funkcje Manual Focus Assist oraz Face Detection z opcjami Face Priority i Face-Only dają jeszcze większą kontrolę operatora nad ostrością.

Lekki korpus EOS C200 (zaledwie 1,4 kg) docenią szczególnie operatorzy i filmowcy, którzy kręcą długie ujęcia z ręki – kamera umożliwia komfortowe filmowanie bez używania statywu, a kompaktowy rozmiar pozwala z łatwością zamontować ją na dronie lub gimbalu. 

Wbudowana łączność Wi-Fi i port Ethernet umożliwiają zdalne sterowanie kamerą z poziomu przeglądarki oraz zgrywanie plików za pomocą FTP. Urządzenie jest także kompatybilne z szeroką gamą nowych i starszych akcesoriów, takich jak np. elektroniczny wizjer Canon EVF-V70. 

Cinema RAW Light w procesach nowej generacji 

Aby w pełni zintegrować obsługę formatu Cinema RAW Light z różnymi aplikacjami, Canon podjął współpracę z kilkoma dostawcami oprogramowania. W rezultacie edytowanie i korekcje barwne formatu wideo Cinema RAW Light będą dostępne w programie DaVinci Resolve firmy Blackmagic Design, a edycja będzie możliwa w aplikacji Media Composer firmy Avid Technology z wykorzystaniem wtyczki Canon RAW Plugin dla Avid Media Accessi. Format ten można również obrabiać w aplikacji firmy Canon – Cinema RAW Development2. 

Wsparcie formatu Cinema RAW Light ma również pojawić się w oprogramowaniu EDIUS Pro firmy Grass Valley jeszcze w tym roku. Ponadto przyszła wersja Final Cut Pro X firmy Apple Inc. będzie obsługiwać format Canon Cinema RAW Light z wykorzystaniem wtyczki Canon RAW Plugin dla Final Cut Pro X3. 

Przyszła aktualizacja oprogramowania 

Obsługa formatu wideo Canon XF-AVC będzie możliwa wraz z bezpłatną aktualizacją oprogramowania dostępną od pierwszej połowy 2018 r. 

EOS C200 – kluczowe cechy i funkcje: 

 • Wewnętrzne nagrywanie 4K w formacie Cinema RAW Light i MP4
 • Rejestrowanie obrazu High Frame Rate (maks. 120 kl./s) bez przycinania w formacie Full HD
 • Nawet 15-stopniowy zakres dynamiczny (Cinema RAW Light)
 • System Dual Pixel CMOS AF ze sterowaniem dotykowym i szeroką gamą funkcji filmowych
 • Łatwa obsługa i elastyczna konfiguracja

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Professional Market prowadzi obrót profesjonalnym sprzętem audio-video wykorzystywanym w branży telewizyjnej, filmowej i radiowej oraz w innych pokrewnych dziedzinach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdego rodzaju sprzęt potrzebny do nakręcenia filmu, do nagrania profesjonalnego programu telewizyjnego, czy produkcji reklamy. Posiadamy w ofercie między innymi kamery profesjonalne JVC, Panasonic, Sony, Blackmagic Design, oświetlenie do kamer, mikrofony profesjonalne, miksery wideo, kamery profesjonalne Sony, Panasonic, JVC, oświetlenie na plan filmowy i do studia telewizyjnego, lampy nakamerowe, monitory profesjonalne, rekordery Atomos, Video Devices, Convergent Design.